3 червня 2018 року в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, опісля Божественної Літургії, відбулася посвята робіт учасників іконописної школи “Капеланчики”, яку організувала місія “Центр Опіки Сиріт”.

Уже 4-й рік поспіль при Гарнізонному храмі діє іконописна школа “Капеланчики”. У ній беруть участь діти-сироти, діти позбавленні батьківського піклування з навчально-реабілітаційних центрів і шкіл-інтернатів Львова та діти парафіян Гарнізонного храму.

Щотижневі заняття відбувалися у живописній та іконописній майстерні в Ліцеї “Просвіта” (Школа-інтернат №2). Незмінним наставником і вчителем впродовж усіх цих років є Андрій Майовець – випускник іконописної школи Українського Католицького Університету “Радруж”

Діти освоювали тонкощі малювання ікон і пензлями вимальовували лики святих. На завершення семестру усіх учасників школи привітав о. Всеволод Семененко, військовий капелан, та вручив сертифікати.

Андрій Майовець, іконописець: “Коли в мене з’явилась ідея провести благодійний майстер-клас для дітей-сиріт, з неповних сімей чи багатодітних, я і гадки не мав, що після зустрічі з о. Романом Прокопцем у нас вийде зробити іконописну школу. Біля Гарнізонного храму ми все обговорили, і вже за 2-3 тижні відбулись перші уроки. Богу дякувати, о. Роману і Центру Опіки Сиріт вдалось закупити перші інструменти і матеріали для малювання