З 2 по 7 серпня капелани та волонтери місії “Центру Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ за фінансової підтримки Союзу Українок Америки організували табір для дітей-сиріт, дітей СЖО, та дітей з числа родин УБД. Впродовж п’яти днів учасники таборували в Ямна, Івано-Франківської області, а саме у реколекційному домі отців Редемптористів ЗНІ.

даний табір завершився з незабутніми спогадами та яскравими емоціями! Боротьба зі страхом (поїздки на квадроциклах), підкорення вершин (похід на гору Маковицю, Я́вірник-Ґорґан), пізнання нового (похід в зоопарк), час для духовного зростання (Літургії, катехизи), можливість випробувати свої творчі здібності (участь у майстерках: плетіння чоток, виготовлення відкритки технікою квілінг та ін.) та перевірка своїх навиків у спорті (походи, футбол, волейбол). Учасники табору вчилися мислити креативно та творчо підходили до завдань, пробували себе в режисерському та акторському амплуа. А прощальний вечір пройшов у супроводі українських пісень, смачної вечері приготовленої на вогні, з теплими розмовах та подякою один одному за цей чудовий час.

Щиро дякуємо, за дар життя кожного добродія, за дар життя кожної людини, яка зустрічалась на шляху нашої мандрівки і, звичайно, за дар життя кожного нашого учасника табору! Кожний з Вас – це неоцінений скарб!