З 31 липня по 5 серпня у реколекційно-відпочинковому домі ім. митр. Андрея Шептицького (м. Яремче) волонтери Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ провели табір для дітей з притулку міста Покровськ та школи-інтернат міста Першотравневськ, а також для учасників чемпіонату з міні-футболу “КОПА”.

День для таборят розпочинався з ранкової розминки, опісля якої усі спільно молилися Божественну Літургію. Діти мали унікальну нагоду відвідати тренінги психолога Володимира Чупріна, разом з волонтером Христинкою майструвати цікаві вироби та малювати свої історії, а о. Роман Прокопець, голова місії “ЦОС”, відкривав для учасників табору Бога та Його важливість у нашому житті. Усі ці зустрічі, розмови, рукоділля давали можливість розкритися, заглянути у найпотаємніші закутки своєї душі та налагодити стосунки з собою, з ближніми та з Богом. Окрім цього малеча милувалася красою Скель Довбуша, підкорила гору Маковиця, купалася у теплій річці, насолоджувалася яскравим сонцем, була залучена у різні ігри та забави.

Капелани висловлюють особливу подяку за фінансову підтримку цього проекту Союзу Українок Америки (СУА), а також братам редемптористам за гостинність та терпеливість.

Джерело: Центр Опіки Сиріт