Завтра, 12 серпня 2015 року, капелани та волонтери Центру Опіки Сиріт запрошують дітей на останню в цьому році зустріч табору «ПриСтань». Збір, як завжди, о 10.00 біля Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

Усі попередні рази організатори готували для дітвори цікаві та насичені програми з іграми, бансами, молитвою та катехизацією. Ця зустріч буде не менш захопливою.

За більш детальною інформацією прохання звертатись в інфоцентр Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

 Капеланство.info 

Фото: Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ