5 березня молодь волонтерського руху “Руки Допомоги” мала цікаву зустріч із заступником директора навчально-реабілітаційного центру «Довіра» – Мельник Уляною Романівною.
Пані Уляна розповіла про категорії дітей із особливими освітніми потребами, які навчаються в НРЦ “Довіра”, а саме про дітей з порушенням зору, слуху, опорно-рухового апарату, затримкою психічного розвитку, тяжкими порушеннями мовлення, синдромом Дауна та аутизмом. У праці з такими дітьми важливо бути терпеливим, розуміти та визнавати їх, сприймати такими як вони є, оскільки багато речей, які для нас є звичними, для них є чимось невідомим і незрозумілим. На завершення заступниця директора порадила переглянути фільми про осіб з психофізичними порушеннями.
Пригадуємо, що активна молодь щотижня відвідує дітей у НРЦ «Довіра». Кожного разу волонтери розробляють програму для дітей, в якій є різні майстер-класи, руханки та ігри. В свою чергу НРЦ “Довіра” щороку долучається до різноманітних заходів та акцій, які проводить Центр Опіки Сиріт.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA