У храмі розпочався II етап реставраційних робіт фресок роботи Франциска Екштайна (1739-1743 рр.), що розрахований на 2018-2022 роки та буде обіймати понад 1000 м2 площі стінопису. За підрахунками експертів вартість реставраційних робіт становитиме 425 тисяч доларів.

За підтримки поодиноких жертводавців уже вдалося зібрати 170 тис. доларів, які буде витрачено на встановлення, оренду та обслуговування риштування, а також частково на виконання реставраційних робіт.

Одна із меценатів – жінка, котра  пожертвувала на відновлення фресок 100.000 гривень, в пам’ять про свого сина Олександра Врабеля, який трагічно загинув у Канаді, а зараз спочиває на Личаківському кладовищі.

Стінопис головної нави храму включає у себе сцени: «Проповідь св. ап. Петра», «Ісус передає ключі апостолу Петру», «Святий апостол Петро серед калік», «Апофеоз св. Ігнатія Лойоли».

Нагадаємо, що I етап реставраційних робіт завершився у грудні минулого року. 1000 днів митці зі Львова та Кракова працювали над фресками, що височіють над вівтарем. Там зображена картина народів світу та різні тварини.

Телеканал НТА, “Правда. Наживо”

kapelanstvo.info