На цих вихідних військовослужбовці 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного взяли участь у 9-му Всеукраїнському військовому паломництві, яке відбувалось у селі Зарваниця, Тернопільської області.

Майже 50 військовослужбовців мали можливість насолодитися свіжим гірським повітрям та духовною атмосферою. «Мій мир даю вам», такою була тема цієї програми. Протягом неї солдати змогли помолитись, пройти урочистою ходою до скульптури Божої Матері та взяти участь у Хресній ході, на якій вони дізнались більше про Христа Ісуса.

За словами військового капелана Отця Тараса, такі заходи допомагають солдатам збагатитись духовно та стати ближче до Бога.

– Я вважаю, що такі речі зближують людей, а також і військовослужбовців, адже їх об’єднує одна ідея – каже капелан, – ідея церковного єднання через спільні молитви, співи та спілкування. Програма була дуже насиченою, і хлопцям не давали можливість сумувати. Це паломництво для всіх родів військ, що дає можливість не тільки разом прославити Бога, а й поспілкуватися один з одним.

Нагадаємо, що це 9-е Всеукраїнське військове паломництво, яке відбулося у селі Зарваниця, Тернопільської області. Це не пізнавальна екскурсія, не розважальний похід для отримання приємності, а духовна праця християн для оновлення й очищення серця і душі.

За словами заступника начальника 184-го Навчального центра з морально-психологічного забезпечення підполковника Володимира Безбородова: «Це далеко не остання поїздка на військове паломництво. Через певний проміжок часу, військовослужбовці 184-го Навчального центру завітають туди знову, аби збагатитися духовно та навчитися бути стриманим й зосередженим, що дуже важливо для кожного військового».

Капеланство.info