У п’тницю, 23 травня, у Гарнізонному храмі відбулася зустріч військових душпастирів із Джоном Тессі – професором кафедри психіатрії та поведінки Медичного коледжу Оклахахоми (США).

В рамках зустрічі п. Тессі поділився досвідом, щодо подолання постстресових психологічних синдромів, які виникають внаслідок пережиттів людини у важких ситуаціях: війни, природньої катастрофи, аварій тощо. Професор навів приклад теракту 19 квітня 1995 року в м. Оклахома (в наслідок вибуху тоді загинуло 167 людей), після якого жителі міста отримали психологічну травму та як Церква допомагала подолати людські страхи.

Досвід інших для душпастирської діяльності є дуже важливий. Зважаючи на на події Єромайдану чимало осіб зазнали великих душевних пережиттів. Часто ці люди зверталися саме за допомогою до священиків. Зокрема, капеланська діяльність спрямована на працю із силовиками, у роботі яких чимало ризиків та складних ситуацій. Тому такі зустрічі додають знань священикам для допомоги людям, які пережили важі моменти свого життя.

Департамент інформації Центру військового капеланства.