Сьогодні, 25 вересня 2014 р.Б., військовий капелан благословив десантників, що відправилися в зону АТО.
На територію військової частини, в якій базуються 80-ий аеромобільний полк, побажати успіху прийшло військове командування, рідні та друзі захисників Батьківщини. Із Божим словом та благословенням прибув о. Михайло Білецький – капелан Військового ліцею ім. Героїв Крут та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Звертаючись до військових, о. Михайло закликав воїнів, до плекання особистої молитви протягом кожної хвилини свого життя, покладатися на Бога, який у важкі моменти особливо прислухається до молитов кожного. Священнослужитель благословив та окропив усіх присутніх свяченою водою.
Нехай Господь Благословляє та зберігає наших військових!
Департамент інформації Центру військового капеланства
{gallery=CVK/2014/chastyny/desant/25-09-14/}