У четвер, 4 вересня 2014 р.Б., військовий капелан благословив військовослужбовців, що відправилися в зону АТО.

На територію Львівського обласного комісаріату побажати успіху прийшло керівництво установи, представники влади, рідні та друзі військових. Із Божим словом та благословенням прибув о. Андрій Хомишин – капелан Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Звертаючись до захисників Вітчизни о. Андрій поділився з солдатами своїми спогадами перебування у зоні АТО, закликав до плекання особистої молитви протягом кожної хвилини свого життя, покладатися на Бога, який у важкі моменти особливо прислухається до молитов кожного. Душпастир подарував військовим хрестики, образки та благословив свяченою водою.

Нехай Господь Благословляє та зберігає наших військових!

Департамент інформації Центру військового капеланства

{gallery=CVK/2014/chastyny/Komisariat/}