«Візьми своє життя і зроби з нього шедевр!» – ці слова святого Івана Павла ІІ стали гаслом дня духовної віднови для студентів львівських Закладів Вищої Освіти, який відбувся 6 жовтня, у Святоуспенській Унівській Лаврі Студійського Уставу УГКЦ. Разом з трьома студентськими капеланами, о. Романом Довганем, о. Ігорем Хомічаком та о. Богданом Куликом, більш ніж 25 студентів відвідали Унівський монастир.
Протягом дня студенти мали можливість призадуматися над змістом слів «життя» та «шедевр». На початку разом помолилися Молебень біля Унівської ікони Пресвятої Богородиці, потім для молоді провели екскурсію комплексом, після чого відбулася молитва Тезе з розважаннями. Під час молитви о. Роман провадив духовну науку на тему: «Маєш дар, то зроби з нього шедевр», а саму молитву співав новостворений колектив Храму Пресвятої Трійці.
Після духовного відпочинку розпочався невеличкий пікнік, бо як кажуть не лише капелани: «Оскільки людина має душу, то хоче молитви, має тіло і хоче їсти та розваг». Пікнік незмінно супроводжувався українською піснею та спілкуванням студентів з капеланами.