8 вересня, у день фізичної культури і спорту, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту України. У заході також взяв участь настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус. 

Під керівництвом майстра спорту України міжнародного класу Володимира Якимовича свою майстерність у вмілому управлінні мотоциклів продемонстрували юні спортсмени клубу «Драйв-Винники», які входять до збірної команди Львівської області і вже в юному віці є призерами змагань.
Яскраве шоу подарували присутнім багаторазові чемпіони Львівщини та Всеукраїнських змагань, збірна команда Національного університету «Львівська політехніка» з командної аеробіки, колектив «Техніка» під керівництвом Олени Череповської.
Чудеса спритності та реакції продемонстрували спортсмени-фехтувальники на шаблях та рапірах під керівництвом заслуженого тренера та заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, двічі чемпіона світу з фехтування Василя Шуберта.

Джерело: https:сайт НАСВ