Сьогодні, 31 жовтня 2017 р., до курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на зустріч Релігієзнавчого гуртка завітала пані Наталя Цюпка, працівник Школи Біоетики Українського Католицького Університету. Вона розповіла майбутнім офіцерам Збройних сил України про відомий паломницький шлях “Дорога Святого Якова”.

Пані Наталя, у вересні цього року, звершувала духовну мандрівку даним шляхом і радо зголосилася поділитись із курсантами всіма цікавими деталями такого особливого паломництва: стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, які потрібні на шляху, знайомства з людьми з різних країн та ще багато інших цікавинок своєї подорожі.

Довідка:
Шлях Святого Якова, Ель Каміно де Сантьяґо (ісп. El Camino de Santiago, нім. Jakobsweg) – знаменита паломницька дорога до могили апостола Якова в іспанському місті Сантьяґо-де-Компостела, головна частина якої пролягає по Північній Іспанії.
У 813 році в Соборі в Сантьяґо-де-Компостела був знайдений гріб Апостола Якова. З того часу мільйони вірних почали перетинати континент, користуючись комунікаційними і торгівельними шляхами (в тому числі і дорогою Via Regia), створюючи сітку доріг з найдальших закутків Європи в напрямку до північної Іспанії.
Завдяки своїй популярності та розгалуженості цей маршрут справив великий вплив на поширення культурних цінностей в епоху Середньовіччя. Входить до числа пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Капеланство.info