У неділю, 10 лютого, військовий капелан диякон Юрій Балух разом із офіцерами та курсантами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного звершили духовно-пізнавальну поїздку до Крехівського монастиря святого Миколая Чудотворця ЧСВВ.

Майбутні офіцери ЗСУ помолились за мир в Україні, мир в українських родинах, за батьків, рідних та знайомих, українських військових перед чудотворними іконами Крехівської Матері Божої та святого Миколая Мирликійських Чудотворця. Опісля, паломники відвідали чудотворне джерело, яке знаходяться на Крехівських пагорбах.
Варто також додати, що військові прочани завітали у місто Жовква, де побували у стародавньому замку, ознайомились із релігійними та культурними пам’ятками. Протягом такого короткого часу кожен мав чудову нагоду збагатитися духовним, молитовним життям отців Василіян, відкрити для себе культуру та історію Жовкви та глибше пізнати життя Церкви.
Духовно-відпочинковий захід відбувся за сприяння Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ та керівництва Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.