З 2-13 вересня 2014 р.Б., на вулицях древнього Львова вже втретє проходить фестиваль українсько-польського партнерства. Цей фестиваль було створено для розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентації мистецького життя польських міст та українських господарств – Львова та Львівської області. Основна мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, що є прикладом доброго європейського добросусідства.
Фестиваль відбувся з ініціативи Генерального Консульства Польщі у Львові в 2012 році. Однак з неспокійними подіями, які відбуваються зараз в Україні, фестиваль відмовиться від гучних концертів на великих сценах і буде відбуватись в усіх частинах міста Лева. Цьогорічний фестиваль це концерти польських та українських гуртів, театральна вистава, промоційні стенди польських міст та воєводств на Площі Ринок.
У фестивалі візьмуть участь такі гурти: «Тарака», який став відомим під час Революції Гідності, коли усі телеканали Польщі на знак солідарності ввімкнули їхню пісню «Подай руку Україні». Цей гурт знаковий для фестивалю ще й тим, що він поєднав музикантів із Познаня та Львова. Поряд з ними виступить львівський рок-гурт «Патриція». Також на львів’ян чекатимуть концерти краківського секстету «Sinfonietta Cracovia», гуртів «Jazz Band Ball», «Artur Dutkiewicz Trio» з м. Кракова та Малопольського воєводства, а також виступи інших виконавців.
Кошти із квитків фестивалю будуть спрямовані на підтримку дітей з родин військовослужбоців, що загинули в зоні АТО. Голова Центру Військового Капеланства отець Степан Сус висловив подяку Генеральному Консульству: «Щиро дякую Генеральному консульству республіки Польща у Львові за довіру до Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ та ініціювання даного проекту. Друзі завжди поруч:)».
Департамент інформації Центру військового капеланства