У неділю, 20 листопада 2016 року, за ініціативи Центру Душпастирювання Військовослужбовців у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ було проведено футбольний турнір «Кубок Божого милосердя» серед військових Львівського гарнізону.

Участь у турнірі прийняли захисника України із шести військових частин Львова та учні Ліцею імені Героїв Крут, всього було присутньо 85 солдат. Спортивне змагання розпочалось із спільної молитви та доброго слова ректора семінарії отця Ігоря Бойка. По закінченні турніру захисники спільно із капеланами помолитися молебень до Богородиці за мир та спокій в Україні. Опісля молитви відбулось урочисте нагородження футбольних команд та смачний обід.
Результат турніру:
Ι місце – команда управління військової частини із Зимної Води
ΙΙ місце – команда Центру Душпастирства Військовослужбовців
ΙΙΙ місце – команда Нацгвардії України
Всі військові покинули стіни семінарії із великим задоволенням від турніру та превеликим очікуванням нових зустрічей.

Джерело: Центр Душпастирства Військовослужбовців{gallery=CVK/2016/11-22/}