Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав звертається до всіх, хто насильно утримує полонених, звільнити їх до Різдва Христового. При цьому він високо оцінює ті кроки, які були зроблені у ці дні.

«Якщо б звільнення усіх полонених сталося до Різдва, гадаю, це був би дуже гарний жест і величезне свято для багатьох сімей. Було б дуже символічно, якби наші військовополонені могли повернутися додому і радісно це Різдво відсвяткувати, адже це свято перш за все родинне», – підкреслив Блаженніший Святослав.

Глава Церкви просить пригадати, що всі ми є християнами і проявити такий акт милосердя – перед Різдвом Господнім – надзвичайно важливо.

Фото: http://news.ugcc.ua/

Джерело: Інформаційний ресурс Української Греко-Католицької Церкви