З 11-го грудня у Києві розпочалася ХІІІ Всеукраїнська конференція військових капеланів організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Гаслом цьогорічної зустрічі є: “Сила і міць моя – Господь” (Вих 15:2). Урочисте відкриття конференції відбулося Божественною Літургією у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Учасниками цьогорічного зїзду військових-капеланів від Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії є: о. Андрій Хомишин, о. Тарас Михальчук, о. Михайло Білецький, о. Юрій Цюпка, о. Мирон Горбовий, о. Тарас Свищ та о. Володимир Адамчук.

Також слід зазначити, що в ході конференції військовим капеланам о. Юрію Цюпці, о. Михайлу Білецькому та о. Андрію Сіданичу були вручені грамоти за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, патріотизм і вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання та зміцнення духовного потенціалу особового складу військових частин у яких вони провадять душпастирство.

Усі учасники конференції, яка триватиме з 11-13 грудня, мають чудову нагоду спільно помолитися за мир в Україні, поділитися набутим досвідом у служінні військовослужбовцям, поспілкуватися та спільно напрацювати нові стратегії для розвитку військового душпастирства.