У четвер, 21 листопада, у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного відбулися святкування з нагоди престольного празника. Святкову Літургію очолив о. Степан Сус, спільно з настоятелем храму о. Андрієм Хомишином та отцями-капеланами Львівської архиєпархії: о. Тарасом Михальчуком, о. Андрієм Сіданичем, о. Богданом Куликом, о. Юрієм Балухом, о. Тарасом Свищом, о. Мироном Горбовим та дияконом Олегом Кришталем.

У своїй проповіді отець Степан пригадав нам про те, що у кожного з нас є наш особистий ангел-хоронитель. Люди, які є нашими ближніми, які нам допомагають, які моляться за нас також є нашими ангелами-хоронителями і без їхньої підтримки нам ніколи б не вдалося бути тими, ким ми є сьогодні. За них ми повинні бути вдячні Господеві та не боятися бути ангелом-хоронителем для наших ближніх.

На завершення Літургії начальник Національної академії генерал-лейтенант Павло Ткачук від імені Міністра оборони України Андрія Загороднюка вручив відзнаку «За сприяння Збройним Силам України» отцю Степанові Сусу. Генерал-лейтенант також висловив вдячність отцю Степану за ревну працю у Національній академії сухопутних військ, у якій отець служить ще з 2001 року, та побажав успіхів у майбутньому архиєрейському служінні.