30 вересня, в день празника Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, на території 2 Галицької бригади Національної Гвардії України в каплиці святих мучениць було відслужено Божественну Літургію, яку очолив
голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, у співслужінні синкела у справах капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Андрія Хомишина та капелана 2 Галицької бригади о. Андрія Сіданича.

Окрім офіцерів та строковиків Національної гвардії на святі була присутня дружина загиблого героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, пані Надія Кульчицька.

Саме у цей день, два роки тому в храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що на території 2 Галицької бригади Нацгвардії України, відбулась перша Божественна Літургія та відкриття цього храму.

День відкриття храму дуже добре пам’ятає отець Тарас Михальчук. Він разом з іншими священнослужителями тоді розділили радість свята з нацгвардійцями: «Я знаю всю історію, як все розпочиналось, від ідеї до реалізації, – говорить Тарас Михальчук, – і ми, разом з іншими капеланами, завжди старались підтримати у всьому отця Андрія. Ми знаємо усіх, хто долучився до будівництва цього храму. Ми радіємо з того, що військова частина має такий дарунок. Сьогодні ми просили Бога, щоб він послав свою благодать та ласку для усіх військовослужбовців та їх сімей. Цей день є особливим для християн. Життя цих жінок засвідчило правдиву вірність Господеві. Є чесноти християнські: віра, надія, любов, які допомагають людині впевнено іти по дорозі її спасіння».

По завершенні Богослужіння капелани привітали всіх офіцерів та строковиків 2 Галицької бригади з їхнім храмовим празником.