У Львівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою відбулась святкова Божественна Літургія на честь храмового празника святого Миколая.

Святкування розпочалися напередодні ввечері Великою Вечірнею з Литією, яку очолив о. Іван Глова, духівник центру душпастирювання військовослужбоців у Львівській духовній семінарії Святого Духа. У співслужінні капелана закладу о. Володимира Адамчука. Святкування продовжилися театралізованою виставою «Прийшов Святий Миколай», яку представили ліцеїстам хлопці з вівтарної дружини Гарнізонного храму. 

Сьогодні, 19 грудня, військові капелани разом з керівним складом ліцею та ліцеїстами молилися урочисту Божественну Літургію, яку очолив о. Тарас Михальчук у співслужінні капеланів о.Володимира Адамчука, о. Андрія Сіданича, о. Юрія Остап’юка, та о. Івана Глови. У своєму слові о. Тарас Михальчук наголосив на двох важливих заповідях: любити Бога та ближнього. Цими заповідями жив св. Миколай, чого вчить і кожного з нас. На завершення Літургії начальний ліцей полковник Юрій Гусар подякував отцям-капеланам за їхнє ревне служіння та працю а особливо капелану ліцею о. Володимиру Адамчуку!