У Львівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулась святкова Божественна Літургія на честь храмового празника святого Миколая.

Святкування розпочалися напередодні ввечері Великою Вечірнею з Литією, яку очолив капелан закладу о. Володимир Адамчук і військовий капелан о. Нестор Кизик за участі ліцеїстів, вчителів та вихователів ліцею.

Від так сьогодні, 19 грудня, військові капелани разом з керівним складом ліцею та ліцеїстами молилися урочисту Божественну Літургію, яку очолив о. Андрій Сіданич військовий капелан 2-ї Галицької бригади НГУ, у співслужінні о. Тараса Михальчука настоятеля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ, синкела у справах капеланства о. Андрія Хомишина, військових капеланів о.Володимира Адамчука, о. Нестора Кизика капеланів ліцею, а також о. Юрія Остапюка, голови Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

На завершення Літургії начальник ліцею полковник Юрій Гусар подякував отцям-капеланам за ревне служіння та працю, зокрема капеланам ліцею о. Володимиру Адамчуку та о. Нестору Кизику.