19 січня 2017 року, у храмі Архистратига Михаїла Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася Свята Літургія та Велике водосвяття з нагоди празника Богоявлення Господнього.
У Святій Літургії взяли участь офіцери, курсанти та працівники навчального закладу. Очолив богослужіння о. Андрій Хомишин, капелан академії та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.
По завершенні Літургії відбулося Йорданське водосвяття, після якого усіх присутніх о. Андрій окропив свяченою водою.
Капеланство.info {gallery=CVK/2017/01-19/}