19 січня 2018 року у храмі Архистратига Михаїла Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася Божественна Літургія та Велике водосвяття з нагоди празника Богоявлення Господнього.
У молитві взяли участь офіцери, курсанти та працівники навчального закладу. Очолив богослужіння о. Андрій Хомишин, настоятель храму та капелан військового вишу.
По завершенні Літургії відбулося Йорданське водосвяття, після якого усіх присутніх о. Андрій окропив свяченою водою.
Капеланство.info{gallery=CVK/2018/01-19/}