Сьогодні, 19 січня 2018 року, у день свята Богоявлення Господнього, на Танковому озері Яворівського полігону відбулось Велике Йорданське водосвяття та занурення у Благословенну воду. Чин освячення води  очолив Преосвященний  владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ. Разом із архиєреєм молилися військові капелани о. Степан Сус, о. Тарас Михальчук та о. Тарас Свищ.

Участь в Йорданському освяченні води взяли офіцери, військовослужбовці 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, а також численні гості, котрі прибули на Йорданське освячення.

Слід зазначити, що на полігоні для Йорданського купання військовослужбовці  розгорнули намети та розвели багаття для обігріву. Всіх гостей частували козацьким кулішем, рибною юшкою, гарячий глінтвейном та чаєм. Окрім цього, присутні мали змогу почути колядками у виконанні військового оркестру 184 Навчального центру, оркестру 24 бригади ім. Короля Данила Галицького та оркестру «Гармонія» з міста Новояворівськ.