30 грудня 2014 року, у м. Яворів військові капелани освятили новозбудований будинок для родин військових, який передав сім’ям Президент України – Петро Порошенко.
Разом із Главою держави участь у торжественному дійстві взяли: Міністер оборони України – генерал-полковник Полторак Степан Тимофійович, Секретар РНБО – Олександр Турчинов, Голова Львівської ОДА – Олег Синютка, військове командування бригади, представники районої влади, військовослужбовці з родинами, сім’ї загиблих офіцерів та мешканці м. Яворів. В урочистостях також взяли участь капелани Львівської архиєпархії УГКЦ: о. Тарас Михальчук, о. Володимир Шидловський та бр. Юрій Балух.
Після вручення ордерів та ключів від квартир військові капелани освятили житло в якому мешкатимуть захисники України. Від капеланів сім’ї військовослужбовців отримали в подарунок іконку Пресвятої Родини та молитовник військовослужбовця.
Також, військові капелани представили Міністру оборони України та Секретарю РНБО діяльність Центру військового капеланства та подарували на пам’ять книгу про Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла у м. Львові.
Новозбудований житловий будинок має 60 квартир і зведений для військовослужбовців 24-ої Окремої Механізованої Бригади ім. Данила Галицького.
Капеланство.info{gallery=CVK/2014/12-30/}