11 серпня 2016 року, душпастирі Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ відвідали курсантів-першокурсників Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, які проходять курс первинної підготовки на Яворівському полігоні.
До молодих захисників завітали капелани Академії о. Андрій Хомишин та піддиякон Юрій Балух.
У приміщенні клубу одного з військових містечок полігону, капелани провели духовні бесіди з майбутніми офіцерами ЗСУ. Під час бесід юнаки та дівчата мали нагоду поспілкуватись із душпастирями та почути відповіді на питання, які їх цікавили, адже зустрічі відбувалися у форматі діалогу. По завершенні бесід усі охочі отримали в подарунок від капеланів дерев’яні хрестики та іконки з молитвою “Отче Наш”.
Капеланство. info