18 січня у Львові відбулася хода вшанування мирних мешканців Донбасу, яких 13 січня розстріляли терористи на блок-пості під Волновахою.
Від духовенства у цьому заході взяли участь: о. Степан Сус – Голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, а також капелани о. Тарас Михальчук та бр. Юрій Балух.
Хода зі свічками пройшла від пам’ятника Тараса Шевченка до пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів.
Біля монументу відбулася панахида за загиблих громадян під Волновахою, а також військових та цивільних українців, що загинули на сході країни. Пам’ятну молитву очолили військові капелани.
Нагадуємо, сьогодні по Україні проходили марші миру і солідарності в пам’ять загиблих мирних жителів під Волновахою (Донецька обл.)
Фото: Валентина Євтушок
Капеланство.info {gallery=CVK/2015/1-18/}