8 серпня 2017 року військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного на Яворівському полігоні. На зустріч до молодих захисників завітали: о. Андрій Хомишин, о. Мирон Горбовий та піддиякон Юрій Балух, капелани Академії.

В одному з військових поселень Яворського полігону душпастирі зустрілися із першокурсниками, які проходять первинну підготовку перед навчанням у військовому закладі. Під час зустрічі о. Андрій розповів молодим хлопцям про капеланське служіння у Збройних силах України та Національній гвардії України, а зокрема, у їхньому навчальному закладі. На завершення душпастирі показали відеоролик про діяльність релігієзнавчого гуртка в Академії. Після зустрічі молодь спілкувалася зі священниками та висловила побажання щодо діяльності гуртка у новому навчальному році.

Капеланство.info