4 серпня 2016 року, військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного на Яворівському полігоні. На зустріч до молодих захисників завітали: о. Андрій Хомишин, о. Мирон Горбовий та піддиякон Юрій Балух, капелани Академії.

У наметовому містечку душпастирі зустрілися із першокурсниками, які проходять первинну підготовку перед навчанням у військовому закладі. Під час зустрічі о. Андрій розповів молодим хлопцям про капеланське служіння у Збройних силах України та Національній гвардії України, а зокрема, у їхньому навчальному закладі. На завершення душпастирі показали відеоролик про діяльність релігієзнавчого гуртка у Академії. Після зустрічі молодь спілкувалася із священниками та висловили побажання, щодо діяльності гуртка у новому навчальному році.

Капеланство.info{gallery=CVK/2016/08-04/}