Сьогодні, 24 вересня 2017 р., у храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась дуже особлива подія: курсант факультету Ракетних військ і артилерії Юрій Кочерга прийняв Таїнство Хрещення, Миропомазання та Пресвяту Євхаристію. Радість цього особливого дня разом із новопросвіченим Юрієм розділили військові капелани, офіцери та курсанти.

Після звершення молитви душпастирі побажали Юрію не забувати про цей важливий день, в якому він став християнином та з’єднався з Христом, намагатись вести праведний спосіб життя, дотримуючись Заповідей Божих, завжди перебувати на молитві, робити добрі діла та подавати хороший приклад для наслідування оточуюючим. На молитовну пам’ять про цей день в подарунок від капеланів Юрій отримав натільний хрестик, вервицю та молитовник військовослужбовця “Молися і служи”.

Новоохрещеному Юрію висловлюємо найщиріші вітання. Молимо Бога, щоб обдаровував міцним здоров’ям, всіма своїми ласками, многими та благими роками життя!

Капеланство.info