27 жовтня 2018 року відбулось паломництво курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного.

Разом із хлопцями мандрували до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої також настоятель храму свв. апп. Петра і Павла о.Степан Сус та брат Юрій Балух. Курсанти є учасниками релігієзнавчого гуртка.