У вівторок, 29 липня, військовий капелан благословив медиків, що відправилися в зону АТО.
У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону побажати успіху прийшло керівництво установи, колеги по роботі та працівники госпіталю. Із Божим словом та благословенням прибув о. Андрій Хомишин – капелан Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Звертаючись до медиків о. Андрій закликав покладатися на Бога, який у важкі моменти особливо прислухається до молитов кожного. Душпастир роздав працівникам установи військові молитовники та благословив свяченою водою.
Медичні бригади зі Львова відбули у визначені райони для проведення медичного забезпечення підрозділів, які виконують завдання в рамках антитерористичної операції.
Нехай Господь Благословляє та зберігає наших медиків!
Департамент інформації Центру військового капеланства.
{gallery=CVK/2014/chastyny/hospital/29-07-ATO/}