У четвер, 24 грудня 2015 року, курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного зібралися разом аби поколядувати.
Зокрема, вчора, у рамках щотижневих молитовних зустрічей “Зупинка з Богом”, які проходять у храмі св. Архистратига Михаїла, що в Академії, військовослужбовці гуртом колядували. Натхненні прийдешніми різдвяними святами, майбутні офіцери Збройних сил України разом з працівником Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ бр. Юрієм Балухом вивчили декілька нових коляд, які в часі зимових відпусток хотіли б заспівати своїм рідним.
Спеціально для зустрічі військовим капеланом, було зібрано та укладено збірник колядок, який опісля був подарований учасникам молитовного заходу.
Довідка. Релігієзнавчий гурток у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) – щотижневі зустрічі з курсантами навчального закладу на релігійні, морально-етичні та патріотичні теми. В межах гуртка відбуваються пізнавальні екскурсії, паломництва та поїздки. Гурток заснували душпастирі Центру військового капеланства ЛА УГКЦ ще 2007 року і опікуються ним до сьогодні.
Зокрема, капелани проводять щочетверга молитовну зустріч “Зупинка з Богом”, яка проходить у храмі св. Архистратига Михаїла, що в Академії. Під час цієї зустрічі відбувається читання Святого Письма та розважання над ним, молитва за близьких, друзів, за мир в Україні та світі. А щоп’ятниці капелани проводять катехитичні зустрічі в ротах.
Капеланство.info {gallery=CVK/2015/12-24/}