У вівторок, 10 жовтня 2017  року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом з військовим капеланом піддияконом Юрієм Балухом завітали до Колегіуму Українського Католицького Університету ім. Патріарха Йосифа Сліпого (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Екскурсію для гостей провів о. Назар Мисяковський. Спершу усі відвідали унікальний храм Святої Софії – Премудрості Божої, який збудований на території УКУ. У храмі курсанти помолились за мир в Україні та військо перед копією чудотворної ікони Пресвятої Богородиці “Милосердя двері”. Також майбутні офіцери ЗСУ мали нагоду ознайомитись із життям у студентському містечку, дізнатись про діяльність Українського Католицького Університету та Колегіуму, їхні плани та перспективи, побувати у різних відділах кампусу, зокрема, в каплиці блаженного священномученика Миколи Конрада, обителі блаженного Климентія та праведного слуги Божого митрополита Андрея Шептицьких (Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя), які знаходяться в Колегіумі.

Окрім того, курсанти завітали в Дім «Емаус», в якому живуть люди з особливими потребами разом із асистентами-приятелями. Тут ознайомились з історією цього Дому, який відкрили 2013 року в Колегіумі, про його особливість.

Такий захід відбувся в межах релігієзнавчого гуртка, організованого капеланами Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Капеланство.info{gallery=CVK/2017/10-11/}