28 квітня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбувся урочистий ритуал випуску військовослужбовців, які прохойшли Курси військової підготовки та отримали військове звання «молодший лейтенант».

Привітати офіцерів зі знаменною подією прибули керівництво та науково-педагогічні працівники Національної академії, представники громадськості й духовенства, серед них військовий капелан, священик Гарнізонного храму Тарас Свищ, рідні та близькі військовослужбовців.

Вітаючи від імені начальника навчального закладу генерал-лейтенанта Павла Ткачука випускників Курсів, заступник очільника Національної академії з наукової роботи полковник Андрій Слюсаренко, зокрема, зазначив:

— Надзвичайно приємно, що переважну більшість контингенту слухачів курсів склали військовослужбовці з реальним бойовим досвідом: як свідчить практика, саме вони демонструють високі результати як під час навчання, так і під час подальшої служби у військах. А ми, у свою чергу, намагалися за стислий термін навчити вас якомога більшому, а головне — необхідному. Саме тому залучили для викладання на курсах досвідчених науково-педагогічних працівників, а для вас, шановні випускники, намагалися створити максимально сприятливі умови.

А завершилися урочистості благословенням випускників військовими капеланами, проходженням урочистим маршем та традиційним фотографуванням на згадку.

Варто також зазначити, що ці курси за понад два роки пройшли тисячі військовослужбовців, було чимало учасників проведення АТО. Так і сьогодні, з близько сотні слухачів Курсів військової підготовки сержантського (старшинського) складу з вищою освітою 72 пройшли горнило війни, а у вісьмох з них на грудях виблискують державні нагороди.