18 лютого в Україні вшановоють 6-ту річницю початку масових розстрілів учасників Революції Гідності. У Львові поминальну молитву очолив Преосвященніший владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ у співслужінні з військовими капеланами, зокрема, синкелом у справах капеланства о. Андрієм Хомишином, настоятелем Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла о. Тарасом Михальчуком та диякон Юрієм Фединишином, а також представники духовенства Римо-Католицької і Православної Церков. Священники різних конфесій спільно звершили молитву панахиди “Небесну сотню, Господи, прийми” та покладання лампад до меморіалу Героїв Небесної сотні, що на вулиці Кривоноса у Львові.

Також в урочистих заходах численно взяли участь представники міської та обласної влади, громадські активісти, віськовослужбовці і сім’ї загиблих учасників Революції Гідності. Опісля молитви та зачитання списку загиблих було запалено вогні 20-ти ліхтарів направлених у небо. Вічна пам’ять усім, хто поклав своє життя за волю і незалежність нашої Батьківщини.

Джерело фото: медіа ресурс Львівської Міської ради

https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/276295-promeni-svitla-i-sotnia-zapalenykh-svichok-u-lvovi-na-memoriali-vshanuvaly-pamiat-heroiv-nebesnoi-sotni

А також інтернет ресурс:

https://4studio.com.ua/galereya/yak-u-lvovi-zgaduvaly-geroyiv-nebesnoyi-sotni-foto/