У неділю, 21 вересня 2014 р. Б., на Яворівському полігоні військові капелани, Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, о. Михайло Білецький та д-н. Юрій Цюпка, перед Божественною Літургією з мобілізованими десантниками та солдатами, здійснили обряд хрещення військовослужбовця Олега із Інженерного містечка.
Після святого таїнства Хрещення кожен із солдат і капеланів радо вітав Олега у рядах „воїнів Христа”.
На завершення всі разом заспівали церковний гімн” Боже, великий єдиний” за мир і спокій в Україні та за всіх поранених і полонених військовослужбовців.
Департамент інформації Центру військового капеланства
{gallery=CVK/2014/Polihon/21-09-14/}