У суботу, 29 січня, на території ліцею імені Героїв Крут відбулося благословення та положення пам’ятної таблиці на оснування храму, яке очолив синкел у справах капеланства Львівської Архиєпархії о. Андрій Хомишин, у співслужінні голови Центру військового капеланства і настоятеля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Тараса Михальчука, капелана ліцею о. Володимира Адамчука та капелана о. Нестора Кизика.

У богослужінні взяли участь ліцеїсти, вчителі та офіцери навчального закладу, представники влади міста та області. У подячному слові начальник ліцею полковник Юрій Гусар наголосив: «Так, на території є маленька капличка. Але щоб вмістити тих охочих, які хотіли б піти до церкви, її явно недостатньо. Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться збудувати тут храм. Вдасться заради цих юнаків, заради спільної справи. Тому що для майбутнього воїна є дуже важливим духовний стержень».

Отець Володимир Адамчук, звертаючись до присутніх, сказав: «Вірю, що цей храм стане важливою святинею, з якої будемо черпати благодать для нашого духовного життя. І цей храм має бути для ліцеїстів, офіцерів, вчителів тим місцем, де вони могли б прийти і просто побути у тиші і подумати над своїм життям, помолитися за рідних, близьких, за наших воїнів».

Військовий храм буде названо в честь святого Миколая Чудотворця.