14 серпня, капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали солдатів строкової та контрактної служби в одному із військових поселнь Яворівського полігону. 

У цей день усі спільно помолились Божественну Літургію, випрошуючи у Господа здоров’я для рідних та близьких людей, спокую у нашій Батьківщині. Під час богослужіння військовослужбовці ЗСУ приступили до Св. Тайн Сповіді та Євхаристії. Також у цей день душпастирі відвідали й інші військові поселення, де спільно молились, провадили духовіні бесіди, спілкувались із солдатами. Наприкінці відвідин священнослужителі поблагословили солдатам натільні хрестики та наголосили кажучи, що лише у єдності людини з Богом через молитву та Святе Причастя ми стаємо щоразу сильнішими та витривалішими до різноманітних життєвих випробувань.

Kapelanstvo.info

14002424_832214770212920_1196858091_o