7 серпня 2016 року, в день празника Успення Святої Анни, військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали солдатів строкової та контрактної служби у 184-у Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
У цей день усі спільно помолились Божественну Літургію за українське військо, здоров’я рідних та близьких людей. Під час богослужіння захисники Батьківщини приступили до Св. Тайн Сповіді та Євхаристії. Наприкінці відвідин душпастирі поблагословили солдатам натільні дерев’яні хрестики та побажали військовослужбовцям завжди перебувати у єдності з Богом, берегти єдність між собою, допомагати одні одним, захищати слабких, пам’ятати про важливість щоденної приватної молитви і впевнено слідувати до святості до якої ми всі покликані.
Вже традиційно по завершені молитви капелани провадили духовні бесіди із солдатами строкової та контрактної служби, які перебувають у військових поселеннях Яворівського полігону.
Капеланство.info{gallery=CVK/2016/08-071/}