10 грудня 2017 року військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідали курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, які проходять польові навчання на Яворівському полігоні.

Свята Літургія за мир та єдність, рідних та друзів, курсантів, солдат та офіцерів України. Молоді військові числено приступили до Сповіді та Євхаристії. Молитву очолив о. Юрій Цюпка. Таїнство Сповіді звершував о. Андрій Хомишин. По завершенні молитви з майбутніми офіцерами ЗСУ на спортивному майданчику душпастирі провадили здоровий спосіб життя. Також священики подарували солдатам строкової та контрактної служби, офіцерам одного з військових поселень Яворського полігону диск із колядками “Дозвольте заколядувати” у виконанні квінтету Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Капеланство.info