Колектив184-ого Навчального центру зробив чимало з розбудови та створення потужної навчально-матеріальної бази. Нещодавно відбулось урочисте відкриття школи операторів протитанкових ракетних комплексів. 

На даний час школа ПТРК є актуальною. Вона була створена для вивчення сучасних методів боротьби з броньованою технікою супротивника, адже прогрес не стоїть на місці: зброя та техніка розвивається і військовослужбовці повинні мати відповідну підготовку для того, аби досконало, володіючи протитанковими ракетними комплексами, знати слабкі місця ворожої техніки.

Зараз йде підготовка військовослужбовців за протитанковим ракетним комплексом «Корсар» і «Стугна».

В свою чергу, присутній на урочистостях командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України – заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор В’ячеслав Горбильов подякував колективу, привітав і зазначив, що навчатись у школі підготовки фахівців ПТРК почесно, адже саме тут військовослужбовці можуть отримати гідну військову підготовку, завдяки якій лави Збройних Сил поповняться справжніми, патріотично налаштованими професіонали.

Благословив військових на успішне навчання та добру службу отець Тарас Свищ.