У рамках проекту “Нове обличчя кордону” до різних підрозділів Державної прикордонної служби України відібрали сотні найкращих представників як цивільної молоді, так і військовослужбовців.

 20 грудня керівництво Західного регіонального управління привітало учасників проекту з початком служби. Їм побажали успіхів, натхнення та наполегливості у нелегкій справі з охорони “повітряної” ділянки кордону. А військовий капелан отець Всеволод Семененко благословив на добру службу в ім’я миру та добра.

Реформування розпочалось з Київської області, проте Львівщина вже перейняла естафету. Наразі близько сотні учасників, які пройшли основні етапи відбору, стали до виконання службових обов’язків на відділі прикордонної служби “Львів–аеропорт”, 14 з них – з числа цивільної молоді.

Навіщо реформувати Держприкордонслужбу?

Основна мета реалізації проекту – створення загонів за новим організаційно–штатним зразком з урахуванням нових проєвропейських підходів до формування категорії військовослужбовців Державної прикордонної служби. У підсумку впровадження цієї ініціативи ми отримаємо відділи прикордонної служби з професійними, вмотивованими, принциповими службовцями, які ефективно виконуватимуть функції держави на кордоні та водночас матимуть високий рівень довіри громадян та сприятимуть викоріненню корупції.

 

 

Джерело: galinfo