У День Збройних сил України начальник НАСВ генерал-лейтенант Павло Ткачук разом із Олегом Синюткою та капеланами Гарнізонного храму, о. Андрієм Хомишиним та дияконом Юрієм Балухом відкрили новостворений універсальний тренажерний комплекс академії, який включає 5 окремих спортивних залів.

Зал кардіотренувань, призначений для тренування серцево-судинної та дихальної системи військовослужбовців, окрім своєї основної функції буде використовуватись також для занять із військовослужбовцями, які проходять реабілітацію після поранень.

У залі гирьового спорту курсанти тренуються у силових вправах та зміцнюють силову витривалість. Також у залі проводяться тренування збірних команд академії з гирьового спорту.

У тренажерному залі розміщено 68 сучасних тренажерів для тренування усіх груп м’язів.
У залі кросфіту наші курсанти опановують вправи за системою фізичної підготовки, передбачені програмою навчання за досвідом Збройних сил США.

У п’ятому залі – залі боксу – встановлено професійний ринг для проведення спарингів. Також зал використовується для занять з рукопашного бою та різноманітних єдиноборств.
Розмір омплексу дозволяє одночасно займатись спортом 120 військовослужбовцям.