Днями настоятель Гарнізонного храму о. Степан Сус відвідав Сполучені Штати Америки, а саме побував у сонячній Флориді з почесною місією.

Українська діаспора, яка мешкає за океаном, активно допомагає українському війську та воїнам зокрема. Безпосередньо це здійснють такі організації, як Союз Українок Америки, церква та окремі благодійники.

“Надзвичайно приємно було вручити медаль за сприяння Збройним силам України від імені генерал-лейтенанта Ткачука Павла Петровича, начальника Львівського гарнізону, о. Василю Петріву, а в його особі громаді та усім організаціям міста Норт Порт (Флорида, США), що активно допомагають і підтримують наших воїнів – захисників України! Слава Україні! Героям слава!”, – зазначив о.Степан.

До слова, українці, які мешкають у США та Канаді, постійно готують гостинці для воїнів на державні та релігійні свята. Тож дякуємо парафіянам та пароху церкви Святої Марії (Флорида, США) за культивування образу справжніх українців, які не лише словами, але й справами разом із Батьківщиною.