8 квітня, на вулиці Під Голоском о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла очолив чин освячення наріжного каміню під будівництво першого будинку для воїнів АТО. У спільній молитві також взяли участь представники духовенства Львівської архиєпархії УГКЦ, мер міста Львова Андрій Садовий, представники волонтерських організацій, депутатського корпусу та військовослужбовці.

Передбачається, що перша багатоповерхівка матиме 6 поверхів та 53 квартири та буде здана в експлуатацію до кінця поточного року. Будівництво наступного будинку заплановано розпочати вже на початку осені. Загалом міська рада міста Львова спорудить 4 багатоповерхівки для учасників АТО та їхніх сімей.

Фото взято з сайту: Вголос

https://kapelanstvo.info {gallery=CVK/2016/04-08/}