Семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа  з Центру Душпастирювання Військовослужбовців здійснили паломництво до Києва.

Свою поїздку брати розпочали 23 березня з Літургії у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового. Своїм співом вони провадили Богослужіння в центральному соборі УГКЦ. До заходу долучилися брати – семінаристи, які належать до ЦДВ, що діє при  Київській Трохсвятительській семінарії. Опісля,  заступник керівника Департамента військового капеланства патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, провів екскурсію Патріаршої курією, а також розповів про основні напрямки діяльності і проекти Департаменту військового капеланства. Згодом отець дав лекцію, в якій особливим чином наголосив на основному завданні військового капелана. Після зустрічі, духівник ЦДВ о.Іван Глова подякував за теплу зустріч о. Андрію і братам з Київської семінарії, та висловив сподівання на подальшу співпрацю. 

Спільнота Центру Душпастирювання Військовослужбовців висловлює подяку ректорату ЛДС СД, та Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії.