У четвер, 8 лютого 2018 року, наші курсанти, учасники різдвяного вертепу, передали цінні подарунки для вихованців Верньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2.

Для дітей зі Сходу майбутні офіцери ЗСУ разом із капеланами вишу закупили книги та різноманітне канцелярське приладдя, яке потребували діти.
Все необхідне придбали за пожертви, які зібрали під час виступів першого курсантського вертепу на парафіях міста Львова.

Варто також зазначити, що цього року вперше курсанти Національної академії сухопутних військ під проводом капеланів вишу: о. Андрія Хомишина та брата Юрія Балуха, –  підготували різдвяний вертеп, з яким відвідали військові частини, студентські спільноти та багато храмів міста Львова.

Готуючи вертеп, молоді військові спільно із капеланами вирішили, що створюють його для поширення миру, добра, радості та чинення багатьох добрих вчинків тим, хто цього потребує.


Я дуже радий, що сьогодні ми змогли передати дітям подарунки, куплені на зібрані гроші. Надзвичайно приємно бачити посмішки на їхніх обличчях, усвідомлювати, що ми змогли їм хоча б трохи допомогти, а декому, навіть, здійснити мрію“, – ділиться враженнями учасник вертепу Дмитро Артеменко.