Сьогодні, 18 грудня 2014 року, до Гарнізонного храму архистратига Михаїла при Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) пластуни передали Вифлеємський вогонь миру. Прийняв від молоді свічку з вогнем о. Андрій Хомишин – капелан Військово-медичного клінічного центру Західного Регіону та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Капеланство.info